Елена Касьяненко.  Иностранные языки в Украине. Елена Касьяненко Главная » Гость сайта »
На главную. Елена Касьяненко.  Иностранные языки в Украине. Елена Касьяненко
Иностранные
языки
в Украине
Разделы
Новости
Языковые курсы
Афиша
Каталог компаний
Репетиторы
Бюро переводов
Книги
Тендер на обучение
Публикации
О проекте
Подписка
Поиск
Мы читаем
Boards : The Art and Design of Skateboard (MTV Overground)
224 pages. The seventies had album covers, the nineties had "zines. Today, the coolest graphic design i...

Русско-индонезийский словарь
272 стр. Словарь содержит около 25 тыс. слов и словосочетаний. В него включены наиболее употребительные...

 
Гость сайта

Елена Касьяненко

Подписка на новости
03 февраля 2010 
Елена Касьяненко

О подготовке к внешнему независимому тестированию рассказывает Елена Касьяненко, старший методист школы английского языка "Оксфорд Класс""Т": Скажіть, будь ласка, чи розроблені вже методики підготовки до зовнішнього тестування з іноземних мов?

Так, наші фахівці ще минулого року взялися за складання програми підготовки до таких іспитів. Розуміючи, що це явище нове для нашоï системи освіти, ми не лише поєднували наявні матеріали та нові прогресивні розробки у цій галузі, використовуючи весь накопичений за 16 років досвід, але й постійно консультувалися з фахівцями з центру незалежного тестування. Крім того, вже минулого року в нашій школі працювали як групи з підготовки до тестів з англійськоï мови, так і проводилися індивідуальні заняття. Всі наші студенти здали тести успішно! На сьогоднішній день ми можемо стверджувати, що "Оксфорд Клас" готовий запропонувати нашим студентам затверджену програму підготовки до ЗНО, яка відповідає всім нормам і вимогам Міністерства Освіти, і, до того ж, апробована на практиці.

"Т": Яка би Ви оцінили рівень складності мовних тестів минулих років?

Успішне складання будь-якого іспиту прямо пропорційне кількості та якості знань. Тестові завдання незалежного тестування знань з англійськоï мови абсолютно адекватні і розраховані на середній і вищий за середній рівні знань школярів.

Хотілося б відзначити істотний недолік тестів: в декількох випадках питання тесту були сформульовані не досить коректно, було декілька варіантів відповідей і всі вони були б правильними. Сподіваємося, що розробники врахують і виправлять ці недоліки у тестах цього року.

Не секрет, що існує ще один, дуже важливий фактор, від якого залежить успішність здачі. Це - психологічна готовність студента. Подібну проблему легко усунути, завчасно виконуючи тренувальні вправи. Одне із завдань нашого курсу - познайомити студентів з тими завданнями, які ïм зустрінуться на іспиті, натренувати ïх настільки, щоб фактор несподіванки був відсутній. Таким чином не тільки усувається психологічна невпевненість, але і з’являється важлива навичка розподілу часу. Абітурієнт чітко розуміє, скільки часу потрібно витратити на виконання того чи іншого завдання і почуває себе впевнено!

Що робити тим, у кого рівень знань недостатній? Наша програма передбачає і такий варіант. Курс підготовки може бути розрахований як на весь навчальний рік, півроку, місяць, так і на 10 днів інтенсивних занять. Крім того, програма адаптована під різні рівні знань.

"Т": Чи реально, на Ваш погляд, випускнику самостійно підготуватися до зовнішнього тестування? Що б Ви йому порадили?

Все, знову ж таки, залежить від рівня знань. Якщо особливих прогалин у знаннях немає, то при регулярному тренуванні цілком можливо підготуватися до тестів самостійно. В якості додаткових матеріалів ми б порадили не лише шкільну літературу, а й навчальні посібники відомих видавництв Великобританіï. Корисними можуть виявитися курси підготовки до складання міжнародних іспитів англійськоï мови, оскільки більша частина тестів до ЗНО була розроблена за допомогою таких програм. Буде не зайвим тренувати граматику за допомогою спеціалізованих підручників з граматики. І, звичайно ж, оригінальна література – художні книги, журнали, газети, інтернет і т.д. Найголовніше – бажання, посидючість та завзятість!

Саме цього, а також здоров’я та життєвих гараздів бажає мовна школа "Оксфорд Клас" всім відвідувачам порталу "Mova.com.ua"!

 

Гость сайта

Константин Кузьмин

Уважаемые посетители проекта MOVA.COM.UA, предлагаем Вашему вниманию интервью с руководителем языкового центра "Tower", Константином Кузьминым.

Подробнее
Партнеры
Copyright © 2004-2008, Центр Развития Карьеры "Формула Успеха"
тел. (044) 501-28-69(68) (многоканальный), e-mail: manager@mova.com.ua
Условия использования информации, размещённой на mova.com.ua
Выставка по кадровому менеджменту "Персонал EXPO" г. Киев

Гость сайта »