Интервью с генеральным директором СП "ИМИДЖ ОСВИТА" Владимиром Колывай.  Иностранные языки в Украине. Интервью с генеральным директором СП "ИМИДЖ ОСВИТА" Владимиром Колывай Главная » Гость сайта »
На главную. Интервью с генеральным директором СП "ИМИДЖ ОСВИТА" Владимиром Колывай.  Иностранные языки в Украине. Интервью с генеральным директором СП "ИМИДЖ ОСВИТА" Владимиром Колывай
Иностранные
языки
в Украине
Разделы
Новости
Языковые курсы
Афиша
Каталог компаний
Репетиторы
Бюро переводов
Книги
Тендер на обучение
Публикации
О проекте
Подписка
Поиск
Мы читаем
The Strategy and Tactics of Pricing: A Guide to Profitable Decision Making (3rd Edition)
398 pages....

Just So Stories / Просто сказки
288 стр....

 
Гость сайта

Интервью с генеральным директором СП "ИМИДЖ ОСВИТА" Владимиром Колывай

Подписка на новости
27 января 2014 
Компания: Имидж Освита при "Киево-Могилянской Академии"
Интервью с генеральным директором СП "ИМИДЖ ОСВИТА" Владимиром Колывай

С гостем нашего сайта мы беседуем о деятельности компании СП "ИМИДЖ ОСВИТА". Владимир рассказал нам о секретах успешности его курсов, особенностях подбора кадров и своем отношении к конкуренции."M": Що, на Ваш погляд, є справжнім успіхом?

Безсумнівно, що це максимальна самореалізація кожного з нас у житті! Отже, справжній успіх – це не досягнення, а вміння не розгубити на шляху до них справжні людські цінності!

"M": Чому СП "ІМІДЖ ОСВІТА" є такими відомими курсами?

В значній мірі - це корпоративна культура "ІМІДЖ ОСВІТИ", де в центрі саме культура. Про престижний статус компаніï знають всі. Проте, основні цінності "ІМІДЖ ОСВІТИ" лежать не на поверхні. Кожна компанія є тим, що вона являє собою з середини! "ІМІДЖ ОСВІТА" на ринку вже скоро 25 років. Я б сказав, що серед інших, - це заслужено досвідчені та престижні курси. Отже, тих, хто обирає "ІМІДЖ ОСВІТУ", чекають надійні гарантіï та традиційно висока якість!

"M": Яке Ваше бачення конкуренціï та відношення до новостворених курсів?

Різноманітність завжди корисна а конкурентна боротьба в сучасному світі неминуча. Головне –це ставлення до конкуренціï, бо дехто забуває, що і в конкурентній боротьбі ми маємо залишатися людьми. Конкурентні курси – це знахідка для ïх пошукача. Отже, конкуренція – це існування на ринку недосконалості та якості. Клієнт з першими програє, а з останніми – лідирує!

"M": Як Ви шукаєте кадри, адже для багатьох курсів – це проблема?

Згоден. Для нас теж. Але не всі можуть запропонувати те, що може собі дозволити ІМІДЖ ОСВІТА. В наявності компаніï відмінне методичне забезпечення та періодичне навчання персоналу за кордоном. Завідувач кафедри англійськоï мови працює в компаніï біля 15 років. Тому для нових працівників відкривається накопичений компанією досвід. Хіба це не привабливо?

"M": Яким кандидатам на роботу Ви надаєте перевагу?

Всім відомо, що "ІМІДЖ ОСВІТА" має своє неповторне обличчя та особливий шарм. Наприклад, жоден працівник компаніï не має шкідливих звичок, а посмішки на обличчях працівників є виявом реальноï задоволеності роботою. Звідси і теплота у спілкуванні, і почуття самореалізаціï. Для "ІМІДЖ ОСВІТИ" моральні якості претендента на роботу є такими ж важливими, як і професійні.

"M": Чи складно отримати місце на навчання в "ІМІДЖ ОСВІТІ"?

Як кому пощастить. Але бажано звертатися своєчасно, оскільки заповнення вакантних місць відбувається миттєво. Тому все залежить від своєчасності. Звертайтеся!

"M": Що Ви любите над усе в своïй роботі?

Своïх колег та наших слухачів! Ще люблю атмосферу, яка існує в компаніï! А ще вазони на підвіконнях свого офісу, з яких ще жоден не зів’яв!

"M": Які плани "ІМІДЖ ОСВІТИ" на майбутнє?

Вони захоплюючі і, як завжди, амбітні. Слідкуйте за новинами на нашому сайті. Про початок проектів, або ïх здійснення ми завжди відразу повідомляємо.

"М": Що Ви хотіли б побажати відвідувачам сайту WWW.MOVA.COM.UA?

"Ніколи не втрачайте віру в себе! Навіть тоді, коли в вас уже не вірить ніхто!"

 

Гость сайта

Владимир Колывай

С гостем нашего сайта мы беседуем о деятельности компании СП "ИМИДЖ ОСВИТА". Владимир рассказал нам о секретах успешности его курсов, особенностях подбора кадров и своем отношении к конкуренции.

Подробнее
Партнеры
Copyright © 2004-2008, Центр Развития Карьеры "Формула Успеха"
тел. (044) 501-28-69(68) (многоканальный), e-mail: manager@mova.com.ua
Условия использования информации, размещённой на mova.com.ua
Выставка по кадровому менеджменту "Персонал EXPO" г. Киев

Гость сайта »