Интервью с генеральным директором СП "ИМИДЖ ОСВИТА" Владимиром Колывай.  Иностранные языки в Украине. Интервью с генеральным директором СП "ИМИДЖ ОСВИТА" Владимиром Колывай Главная » Гость сайта »
На главную. Интервью с генеральным директором СП "ИМИДЖ ОСВИТА" Владимиром Колывай.  Иностранные языки в Украине. Интервью с генеральным директором СП "ИМИДЖ ОСВИТА" Владимиром Колывай
Иностранные
языки
в Украине
Разделы
Новости
Языковые курсы
Афиша
Каталог компаний
Репетиторы
Бюро переводов
Книги
Тендер на обучение
Публикации
О проекте
Подписка
Поиск
Мы читаем
The Unofficial Guide to Skiing and Snowboarding in the West
590 pages. From the publishers of The Unofficial Guide® to Walt Disney World® "A Tourist’s Best Friend...

The Master Book of the Water Garden: The Ultimate Guide to the Design and Maintenance of the Water Garden
304 pages Water has featured prominently in garden designs for thousands of years. Its appeal to the se...

 
Гость сайта

Интервью с генеральным директором СП "ИМИДЖ ОСВИТА" Владимиром Колывай

Подписка на новости
27 января 2014 
Компания: Имидж Освита при "Киево-Могилянской Академии"
Интервью с генеральным директором СП "ИМИДЖ ОСВИТА" Владимиром Колывай

С гостем нашего сайта мы беседуем о деятельности компании СП "ИМИДЖ ОСВИТА". Владимир рассказал нам о секретах успешности его курсов, особенностях подбора кадров и своем отношении к конкуренции."M": Що, на Ваш погляд, є справжнім успіхом?

Безсумнівно, що це максимальна самореалізація кожного з нас у житті! Отже, справжній успіх – це не досягнення, а вміння не розгубити на шляху до них справжні людські цінності!

"M": Чому СП "ІМІДЖ ОСВІТА" є такими відомими курсами?

В значній мірі - це корпоративна культура "ІМІДЖ ОСВІТИ", де в центрі саме культура. Про престижний статус компаніï знають всі. Проте, основні цінності "ІМІДЖ ОСВІТИ" лежать не на поверхні. Кожна компанія є тим, що вона являє собою з середини! "ІМІДЖ ОСВІТА" на ринку вже скоро 25 років. Я б сказав, що серед інших, - це заслужено досвідчені та престижні курси. Отже, тих, хто обирає "ІМІДЖ ОСВІТУ", чекають надійні гарантіï та традиційно висока якість!

"M": Яке Ваше бачення конкуренціï та відношення до новостворених курсів?

Різноманітність завжди корисна а конкурентна боротьба в сучасному світі неминуча. Головне –це ставлення до конкуренціï, бо дехто забуває, що і в конкурентній боротьбі ми маємо залишатися людьми. Конкурентні курси – це знахідка для ïх пошукача. Отже, конкуренція – це існування на ринку недосконалості та якості. Клієнт з першими програє, а з останніми – лідирує!

"M": Як Ви шукаєте кадри, адже для багатьох курсів – це проблема?

Згоден. Для нас теж. Але не всі можуть запропонувати те, що може собі дозволити ІМІДЖ ОСВІТА. В наявності компаніï відмінне методичне забезпечення та періодичне навчання персоналу за кордоном. Завідувач кафедри англійськоï мови працює в компаніï біля 15 років. Тому для нових працівників відкривається накопичений компанією досвід. Хіба це не привабливо?

"M": Яким кандидатам на роботу Ви надаєте перевагу?

Всім відомо, що "ІМІДЖ ОСВІТА" має своє неповторне обличчя та особливий шарм. Наприклад, жоден працівник компаніï не має шкідливих звичок, а посмішки на обличчях працівників є виявом реальноï задоволеності роботою. Звідси і теплота у спілкуванні, і почуття самореалізаціï. Для "ІМІДЖ ОСВІТИ" моральні якості претендента на роботу є такими ж важливими, як і професійні.

"M": Чи складно отримати місце на навчання в "ІМІДЖ ОСВІТІ"?

Як кому пощастить. Але бажано звертатися своєчасно, оскільки заповнення вакантних місць відбувається миттєво. Тому все залежить від своєчасності. Звертайтеся!

"M": Що Ви любите над усе в своïй роботі?

Своïх колег та наших слухачів! Ще люблю атмосферу, яка існує в компаніï! А ще вазони на підвіконнях свого офісу, з яких ще жоден не зів’яв!

"M": Які плани "ІМІДЖ ОСВІТИ" на майбутнє?

Вони захоплюючі і, як завжди, амбітні. Слідкуйте за новинами на нашому сайті. Про початок проектів, або ïх здійснення ми завжди відразу повідомляємо.

"М": Що Ви хотіли б побажати відвідувачам сайту WWW.MOVA.COM.UA?

"Ніколи не втрачайте віру в себе! Навіть тоді, коли в вас уже не вірить ніхто!"

 

Гость сайта

"Головний принцип нашоï роботи – ні в чому не бути формалістами!", - говорять викладачі навчального центру "Освіта без кордонів". І додають: якщо дослухатися до найменших потреб слухачів, то вони будуть навчатися з ентузіазмом і швидше досягатимуть результатів. Адже шлях довжиною в тисячу миль починається з першого кроку. Про те, як зробити подорож до опанування іноземними мовами максимально комфортною та ефективною, розповідає директор центру Кузьменко Ганна Іванівна.

Подробнее
Партнеры
Copyright © 2004-2008, Центр Развития Карьеры "Формула Успеха"
тел. (044) 501-28-69(68) (многоканальный), e-mail: manager@mova.com.ua
Условия использования информации, размещённой на mova.com.ua
Выставка по кадровому менеджменту "Персонал EXPO" г. Киев

Гость сайта »